Akademia Nauki Jazdy
Celem naszym jest jak najlepsze przygotowanie przyszłego Kierowcy do egzaminu państwowego, jak również nauka jazdy w sposób aby umiał czerpać z tego przyjemność przy pełnej świadomości, iż jest On uczestnikiem ruchu drogowego.

TEORIA

Zajęcia teoretyczne podczas kursu odbywają się w pełni wyposażonej sali szkoleniowej w centrum miasta. 30 godzin wykładów przeprowadzonych przy użyciu technik audiowizualnych. Przepisy, technika jazdy, znaki symulacyjne, testy, filmy, opis i wskazówki egzaminacyjne, pierwsza pomoc... oraz wiele, wiele więcej.

PRAKTYKA

  • Pełne 30 godzin jazd za kierownicą (60 minut) - instruktor nie załatwia w tym czasie żadnych swoich spraw !!!
  • Jazda trasami egzaminacyjnymi (staramy się jak najwięcej jazd odbywać w Tarnobrzegu)
  • Nauka przewidywalnej oraz bezpiecznej, kulturalnej jazdy
  • Obsługa pojazdu, przygotowanie się do jazdy, plac manewrowy, włączanie się do ruchu, jazda i manewry na wszelkiego rodzaju drogach, skrzyżowaniach, zachowanie się wobec pieszych, rowerzystów, innych uczestników ruchu, zatrzymanie i postój, wszystkie możliwe parkowania, zawracanie, wyprzedzanie, cofanie, omijanie, przejazdy, sytuacje nietypowe ...a to dopiero początek ...

 

Wiemy jak ważną decyzją jest wybór Ośrodka Szkolenia Kierowców, możemy zagwarantować Wam profesjonalną i miłą obsługę, przyjazną atmosferę podczas zajęć zarówno teoretycznych jak i praktycznych.
Nasze podejście do kursantów niejednokrotnie pozwoliło uzyskać nam najwyższe wyniki zdawalności egzaminów państwowych.

Przyjdź do naszych biur, porozmawiaj z naszą obsługą, instruktorami, a przekonasz się dlaczego jesteśmy tak często wybierani przez tak wiele osób.

ZAPRASZAMY

Ewa Batorska
Ewa Batorska
Najlepsza szkoła nauki jazdy jaką mogłam sobie wybrać. Cześć teoretyczna przekazana w sposób bardzo wyczerpujący,każde pytanie zostało poparte odpowiedzią .A praktyka to sama przyjemność,opanowanie chęć przekazania jak najwięcej wiedzy.Rezultat - zdane egzaminy za pierwszym razem.Polecam
Elżbieta Domańska-Hołody
Elżbieta Domańska-Hołody
Profesjonaliści, mają anielska cierpliwość i zawsze tryskają dobrym humorem :) polecam polecam polecam!!!
Kasia Burdzy
Kasia Burdzy
Wykłady rewelacyjnie prowadzone, aż chciało się chodzić i słuchać o tych wszystkich znakach, zasadach, przepisach :) cały kurs bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminów, które oczywiście zdałam za pierwszym razem !! Kurs w tej szkole to był bardzo dobry wybór i czysta przyjemność !!