Akademia Nauki Jazdy
Celem naszym jest jak najlepsze przygotowanie przyszłego Kierowcy do egzaminu państwowego, jak również nauka jazdy w sposób aby umiał czerpać z tego przyjemność przy pełnej świadomości, iż jest On uczestnikiem ruchu drogowego.

Prawo jazdy kat. B dla osób niepełnosprawnych.

Jako jedyni i pierwsi w okolicy mamy przyjemność zaproponować Państwu kurs prawa jazdy kategorii B pojazdem z automatyczną skrzynią biegów przystosowanym do osób niepełnosprawnych.
Pojazd wyposażyliśmy w urządzenie RGH II.
Jest to urządzenie typu "dźwignia gaz-hamulec", zapewniające dodatkowe funkcje typu blokowanie hamulca i gazu w określonym położeniu.

Również w naszym pojeździe znajdziecie Państwo gałkę na kierownicy.
W związku z czym zapraszamy na szkolenie osoby z dysfunkcją kończyn dolnych lub lewej górnej.
W przypadku innych dysfunkcji prosimy o kontakt w celu wspólnego znalezienie rozwiązania problemu.

Egzamin państwowy zdajemy na aucie na którym uczyliśmy się jeździć - a więc stres podczas egzaminu jest znacznie mniejszy.
W naszym ośrodku szkolenia prowadzimy na MINI COOPER
 

nauka jazdy niepełnosprawni, nauka jazdy dla niepełnosprawnych, nauka jazdy niepełnosprawni nisko, nauka jazdy niepełnosprawni stalowa wola, nauka jazdy niedowład kończyn, prawo jazdy dla niepełnosprawnych, prawo jazdy dla niepełnosprawnych stalowa wola, prawo jazdy dla niepełnosprawnych nisko

Ewa Batorska
Ewa Batorska
Najlepsza szkoła nauki jazdy jaką mogłam sobie wybrać. Cześć teoretyczna przekazana w sposób bardzo wyczerpujący,każde pytanie zostało poparte odpowiedzią .A praktyka to sama przyjemność,opanowanie chęć przekazania jak najwięcej wiedzy.Rezultat - zdane egzaminy za pierwszym razem.Polecam
Elżbieta Domańska-Hołody
Elżbieta Domańska-Hołody
Profesjonaliści, mają anielska cierpliwość i zawsze tryskają dobrym humorem :) polecam polecam polecam!!!
Kasia Burdzy
Kasia Burdzy
Wykłady rewelacyjnie prowadzone, aż chciało się chodzić i słuchać o tych wszystkich znakach, zasadach, przepisach :) cały kurs bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminów, które oczywiście zdałam za pierwszym razem !! Kurs w tej szkole to był bardzo dobry wybór i czysta przyjemność !!