Akademia Nauki Jazdy
Celem naszym jest jak najlepsze przygotowanie przyszłego Kierowcy do egzaminu państwowego, jak również nauka jazdy w sposób aby umiał czerpać z tego przyjemność przy pełnej świadomości, iż jest On uczestnikiem ruchu drogowego.

Prawo jazdy kat. B w automacie.

Jako jedyni i pierwsi w okolicy mamy przyjemność zaproponować Państwu kurs prawa jazdy kategorii B pojazdem z automatyczną skrzynią biegów.

Jak wiemy popularność skrzyń automatycznych z dnia na dzień coraz bardziej rośnie - doceniają ją głównie kierowcy którzy za kierownicą muszę spędzać długie godziny jak i Ci którzy mają do przejechania tylko kilka kilometrów w mieście.

Co przemawia za skrzynią automatyczną ? Z pewnością brak dźwigni sprzęgła, czyli nie musimy uczyć się ruszać, nie musimy przejmować się tym że auto zgaśnie, nie musimy martwić się ruszaniem na wzniesieniu, to na czym się tak naprawdę skupiamy to obycie się z pojazdem w ruchu drogowym.

Dodatkowym atutem który powinien nas przekonać do tego rozwiązania jest fakt iż egzamin państwowy zdajemy na aucie na którym uczyliśmy się jeździć - a więc stres podczas egzaminu jest znacznie mniejszy.

Niestety nie ma róży bez kolców minusem takiego rozwiązania jest fakt iż prawo jazdy dostajemy z kodem "78" czyli możemy poruszać się tylko pojazdami które nie mają dźwigni sprzęgła.

Co ważne jeśli w przyszłości zechcemy rozszerzyć swoje uprawnienia na auta z ręczną skrzynią, nie trzeba wcale ponownie zapisywać się na kurs nauki jazdy. Wystarczy zgłosić się na egzamin (obowiązuje nas tylko część praktyczna), przeprowadzany na pojeździe z ręczną skrzynią biegów.

W naszym ośrodku szkolenia prowadzimy na MINI COOPER

 


 

Cena kursu obejmująca podstawienie pojazdu na egzamin Państwowy : 1700 pln

 

 

szkolenie na automacie stalowa wola, szkolenia na automacie nisko, automat stalowa wola, automat nisko, automat podkarpackie, nauka jazdy automatem, nauka jazdy automatem stalowa wola, nauka z automatyczną skrzynią biegów, nauka jazdy z automatyczną skrzynią

Ewa Batorska
Ewa Batorska
Najlepsza szkoła nauki jazdy jaką mogłam sobie wybrać. Cześć teoretyczna przekazana w sposób bardzo wyczerpujący,każde pytanie zostało poparte odpowiedzią .A praktyka to sama przyjemność,opanowanie chęć przekazania jak najwięcej wiedzy.Rezultat - zdane egzaminy za pierwszym razem.Polecam
Elżbieta Domańska-Hołody
Elżbieta Domańska-Hołody
Profesjonaliści, mają anielska cierpliwość i zawsze tryskają dobrym humorem :) polecam polecam polecam!!!
Kasia Burdzy
Kasia Burdzy
Wykłady rewelacyjnie prowadzone, aż chciało się chodzić i słuchać o tych wszystkich znakach, zasadach, przepisach :) cały kurs bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminów, które oczywiście zdałam za pierwszym razem !! Kurs w tej szkole to był bardzo dobry wybór i czysta przyjemność !!