Akademia Nauki Jazdy
Celem naszym jest jak najlepsze przygotowanie przyszłego Kierowcy do egzaminu państwowego, jak również nauka jazdy w sposób aby umiał czerpać z tego przyjemność przy pełnej świadomości, iż jest On uczestnikiem ruchu drogowego.

Jesteś bezrobotnym zarejestrowanym w Powiatowym Urzędzie Pracy?

Świetnie! Możesz skorzystać z dofinansowania w ramach kategorii prawa jazdy C,C+E,D oraz kursów zawodowych np. na przewóz rzeczy lub osób.

Maksymalna kwota dofinansowania to 4 200zł.

Co zrobić, aby uzyskać dofinansowanie?

Wystarczy udać się do do swojego Urzędu Pracy i zapytać o dofinansowanie do prawa jazdy zawodowego.

Wymogiem będzie również uzyskanie potwierdzenia od jakiejkolwiek firmy, że będzie w stanie nas zatrudnić po ukończeniu szkolenia.

W dzisiejszych czasach gdzie praktycznie w każdej firmie transportowej brakuje kierowców takie zaświadczenie nie będzie problemem - wystarczy zapytać.

Po wizycie w urzędzie otrzymujemy bon szkoleniowy z którym należy zgłosić się do nas i od tego momentu praktycznie prawo jazdy mamy "w kieszeni".

Współpracujemy z każdym Urzędem Pracy w Polsce między innymi:

Stalowa Wola, Nisko, Staszów, Kraśnik, Lublin.

W razie pytań prosimy o kontakt.

 

Korzystajcie ze środków, póki jest taka możliwość!

Ewa Batorska
Ewa Batorska
Najlepsza szkoła nauki jazdy jaką mogłam sobie wybrać. Cześć teoretyczna przekazana w sposób bardzo wyczerpujący,każde pytanie zostało poparte odpowiedzią .A praktyka to sama przyjemność,opanowanie chęć przekazania jak najwięcej wiedzy.Rezultat - zdane egzaminy za pierwszym razem.Polecam
Elżbieta Domańska-Hołody
Elżbieta Domańska-Hołody
Profesjonaliści, mają anielska cierpliwość i zawsze tryskają dobrym humorem :) polecam polecam polecam!!!
Kasia Burdzy
Kasia Burdzy
Wykłady rewelacyjnie prowadzone, aż chciało się chodzić i słuchać o tych wszystkich znakach, zasadach, przepisach :) cały kurs bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminów, które oczywiście zdałam za pierwszym razem !! Kurs w tej szkole to był bardzo dobry wybór i czysta przyjemność !!