Akademia Nauki Jazdy
Celem naszym jest jak najlepsze przygotowanie przyszłego Kierowcy do egzaminu państwowego, jak również nauka jazdy w sposób aby umiał czerpać z tego przyjemność przy pełnej świadomości, iż jest On uczestnikiem ruchu drogowego.

Prawo jazdy kat. B w automacie.

Jako jedyni i pierwsi w okolicy mamy przyjemność zaproponować Państwu kurs prawa jazdy kategorii B pojazdem z automatyczną skrzynią biegów.

Jak wiemy popularność skrzyń automatycznych z dnia na dzień coraz bardziej rośnie - doceniają ją głównie kierowcy którzy za kierownicą muszę spędzać długie godziny jak i Ci którzy mają do przejechania tylko kilka kilometrów w mieście.

Co przemawia za skrzynią automatyczną ? Z pewnością brak dźwigni sprzęgła, czyli nie musimy uczyć się ruszać, nie musimy przejmować się tym że auto zgaśnie, nie musimy martwić się ruszaniem na wzniesieniu, to na czym się tak naprawdę skupiamy to obycie się z pojazdem w ruchu drogowym.

Dodatkowym atutem który powinien nas przekonać do tego rozwiązania jest fakt iż egzamin państwowy zdajemy na aucie na którym uczyliśmy się jeździć - a więc stres podczas egzaminu jest znacznie mniejszy.

Niestety nie ma róży bez kolców minusem takiego rozwiązania jest fakt iż prawo jazdy dostajemy z kodem "78" czyli możemy poruszać się tylko pojazdami które nie mają dźwigni sprzęgła.

Co ważne jeśli w przyszłości zechcemy rozszerzyć swoje uprawnienia na auta z ręczną skrzynią, nie trzeba wcale ponownie zapisywać się na kurs nauki jazdy. Wystarczy zgłosić się na egzamin (obowiązuje nas tylko część praktyczna), przeprowadzany na pojeździe z ręczną skrzynią biegów.

W naszym ośrodku szkolenia prowadzimy na MINI COOPER oraz OPEL ASTRA

 


 

 

 

szkolenie na automacie stalowa wola, szkolenia na automacie nisko, automat stalowa wola, automat nisko, automat podkarpackie, nauka jazdy automatem, nauka jazdy automatem stalowa wola, nauka z automatyczną skrzynią biegów, nauka jazdy z automatyczną skrzynią

Najlepsza szkoła jazdy w okolicy. Egzamin zdany za 1 :) Pozdrowienia dla Pani Marty.

Opublikowany przez Bielińskiego Grzegorza Poniedziałek, 28 września 2020

bardzo dobra szkoła jazdy mili instruktorzy gorąco polecam !

Opublikowany przez Kamila Śnoga Piątek, 25 września 2020

Szkoła na bardzo wysokim poziomie. Kompleksowa pomoc i obsługa od A do Z :)

Opublikowany przez Darka Kępę Czwartek, 24 września 2020