Akademia Nauki Jazdy
Celem naszym jest jak najlepsze przygotowanie przyszłego Kierowcy do egzaminu państwowego, jak również nauka jazdy w sposób aby umiał czerpać z tego przyjemność przy pełnej świadomości, iż jest On uczestnikiem ruchu drogowego.

Nasza działalność to nie tylko nauka jazdy.

Podczas wielu lat działalności zaobserwowaliśmy iż poziom edukacji na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród jego uczestników jest naprawdę niewielki.

Pomimo tego że zawsze staraliśmy się podnosić poziom wiedzy na temat BRD u naszych kursantów, czuliśmy że ciężko nam jest dotrzeć do grupy która już posiada prawo jazdy.

I tu zrodził się pomysł i powstał nasz oddział pod nazwą: "Safety Academy".

Założeniem tej działalności było dotarcie do jak największej ilości osób i podniesienie świadomości na temat BRD.

Poprzez zabawę i naukę zwiększamy poziom wiedzy naszego społeczeństwa.

Zaoferować możemy:

Symulator Dachowania

Symulator Zderzeń

Alkogoogle

Talerz Stewarta 

Troleje do symulacji poślizgu nadsterownego

Rower przeciwskrętny

 

 

 

Dzięki naszej kolejnej specjalizacji możemy śmiało powiedzieć że jesteśmy jedynym ośrodkiem szkolenia kierowców wyposażonym w tego rodzaju sprzęt oraz tak mocno promującym Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego.

 

Dla Wszystkich naszych klientów zapewniamy dostęp do tych symulatorów np. podczas dni otwartych naszej firmy.

 

 

Po więcej szczegółów zapraszany na stronę: www.SafetyAcademy.pl oraz na Facebooka  www.facebook.com/DachowaniaSymulator/

 

 

tagi: symulator dachowania stalowa wola, symulator zderzeń stalowa wola, bezpieczeństwo ruchu drogowego, BRD stalowa wola, BRD, symulator stalowa wola, talerz stewarta stalowa wola, alkogogle stalowa wola

 

Polecam! Najlepszy instruktor na świecie to Pani Anna Widz - lepiej trafić nie można.

Opublikowany przez Piotra Zarębę Wtorek, 8 września 2020

Polecam! Pani Ania to najlepszy instruktor pod słońcem! Zawsze służy dobrą radą i wie jak nauczyć nas być naprawdę dobrym kierowcom!

Opublikowany przez Agnieszkę Dyszy Środa, 9 września 2020

Pan Tomasz Gramek to najlepszy instruktor jakiego można sobie wymarzyć, cierpliwy i z poczuciem humoru. Dzięki niemu egzamin zdany bezbłędnie!

Opublikowany przez Jolę Kucabą Wtorek, 8 września 2020